Testowanie: W rodzinie nie ma nudy – gramy w PLANSZÓWKI! - Artykuł
Znajdź nas na

Tworzymy społeczność rodziców

Polub Familie.pl na Facebooku

Poleć link znajomym

Testowanie: W rodzinie nie ma nudy – gramy w PLANSZÓWKI!

Testowanie: W rodzinie nie ma nudy – gramy w PLANSZÓWKI!

Co robić w jesienne i zimowe wieczory? Z naszymi nagrodami nuda Wam nie grozi! ZOBACZ!

Jesienią i zimą więcej czasu spędzamy w domach – ciesząc się ciepłem i przytulnymi wnętrzami. Jednak wieczory, czy weekendy, mogą się nieco dłużyć – ale znamy sposób, żeby stały się wyjątkowo rodzinne i ekscytujące! Wydawnictwo Egmont ma propozycje doskonałej zabawy dla całej rodziny – kultowe gry planszowe, które możesz wygrać w naszej akcji.

Nuda? Na pewno Wam nie grozi!

Jesienne wieczory naprawdę nie muszą być nudne i szare. Wystarczy, że postanowicie, że w tym sezonie zacieśniacie rodzinne więzi. Zostawcie jednak nieco przestrzeni na prywatne zajęcia, dlatego wystarczy, gdy na familijne aktywności przeznaczycie na przykład 2 wieczory w tygodniu. Ważne, aby spędzić je razem, bez dodatkowych rozpraszaczy (jak telefony, czy powiadomienia wyskakujące na laptopach) i w rodzinnej atmosferze.

Co będzie jej sprzyjać? Dobrym pomysłem mogą stać się wieczory strasznych lub ciekawych opowieści, z kubkiem kakao w ręku, gdzie po kolei każdy z członków rodziny opowiada wymyślone i zabawne historie. Sprawdzi się także wieczór filmowy – koniecznie z ożywioną dyskusją i opiniami po seansie.

Nic jednak nie zapewni Wam takiej zabawy, jak granie w planszówki. Nie dość, że pomagają najmłodszym ćwiczyć refleks i kooperację, to dodatkowo sprzyjają swobodnej rozmowie i zacieśnianiu relacji.

Jakie gry wybrać na rodzinne wieczory? Mamy dla Was 2 wyjątkowe propozycje od Wydawnictwa Egmont, które możecie wygrać i wypróbować w naszym testowaniu.

Pędzące żółwie Extreme>>

To wersja kultowej gry przeznaczona aż dla 6 graczy, już od 6. roku życia. Żółwie znowu pędzą w wyścigu do sałaty, ale tym razem jest on ekstremalnie trudny. Trasa jest dłuższa i pełna zaskakujących niespodzianek przygotowanych przez złośliwe krety. I żeby nie było łatwo – na żółwie czeka rwąca rzeka i czyhający w krzakach lis!

W grze znajdują się także specjalne dodatki: czarny żółw, czarny kruk oraz karty, które pozwolą graczom włączyć tryb turbo i zakłócić plany przeciwników. W tym niezwykle szybkim wyścigu żółwie zostały wyposażone w kaski i Google!

Nogi stonogi na lodzie>>

Bestsellerowe Stonogi są gotowe na zimowe przygody - dostały czapki, kurtki i łyżwy! Najmłodsi podejmując pierwsze decyzje strategiczne na lodowisku uczą się przy okazji liczyć - dodawać i odejmować. Zadaniem gracza jest trzykrotny rzut kostkami i wybranie łyżew dla swojej stonogi. Musi zdecydować ile łyżew i w jakim kolorze chce zdobyć. Wygrywa gracz, którego stonoga w łyżwach będzie najdłuższa. Gra przeznaczona jest dla graczy już od 4. roku życia.

Pierwsza gra „Nogi stonogi" powstała ponad 12 lat temu i nieustająco utrzymuje się w topie najlepiej sprzedających się tytułów Wydawnictwa Egmont.

TESTOWANIE!

Zgłoś się do akcji, wygraj zestaw 2 gier:

Nogi stonogi na lodzie oraz Pędzące żółwie Extreme
i baw się doskonale wspólnie z dziećmi!

Mamy dla Was 15 rodzinnych zestawów planszówek!


Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Do udziału w akcji recenzowania planszówek od Egmont zapraszamy następujące osoby:

Martyna W.; Edyta Ś.; Zuzanna S.; Karolina P.; Marzena K.; Agnieszka G.; Kamila H.; Marlena U.; Alicja M.; Oliwia B.; Beata P.; Dagmara W.; Edyta W.; Aneta M.; Klaudia H.; Patrycja K.-S.; Justyna M.; Mariola D.; Izabela K.; Ewelina W.

Nagrody dodatkowe: Martyna W.; Edyta Ś.; Marlena U.; Mariola D.; Izabela K.

Uczestniczki akcji zostaną powiadomione drogą mailową.

GRATULUJEMY! :)


Nagrody dodatkowe!

5 nagród dodatkowych za najciekawsze recenzje: Planszówka niespodzianka (dostosowana do wieku dziecka).

regulamin>>